יום ראשון, 23 במרץ 2014

ריפוי אינסומניה בעזרת רפואה סינית

עבור רבים הלילה מהווה תקופת זמן בה אפשר להשלים את שעות השינה, אך ישנם הסובלים מנדודי שינה מה שלא מאפשר להם לישון כמו שצריך. אינסומניה (נדודי שינה) היא מצב בו אנשים אינם נרדמים או מגלים קושי רב להירדם. מדובר בתופעה שזכתה להתייחסות מצד איגוד הבריאות הבינלאומי, כאשר דיקור סיני נחשב לדרך יעילה לטפל בה.

טיפול ברפואה סינית

אנשים הסובלים מנדודי שינה מדווחים על קושי להירדם במשך שעות רבות והפרעה בחיי היומיום. ישנן לא מעט סיבות לנדודי שינה החל מעבודה חדשה או קשר זוגי שהתפרק, אך הדבר החשוב ביותר הוא האבחון.
טיפול ברפואה סינית מתחיל מהאבחון, כאשר אבחון נועד למטרת זיהוי הבעיה והתאמת דרכי טיפול שונות למשל, דיקור סיני או צמחי מרפא. כתוצאה מנדודי שינה אנשים יכולים לסבול מתנוחות שינה לא נוחות וכאבים. במקרה הזה, טיפול ברפואה סינית למשל, דיקור יתמקד בנקודות הכאב.
מטפל מומחה באמצע טיפול דיקור סיני רפואי לקיחת היסטוריה רפואית

רפואה סינית בדומה לרפואה קונבנציונלית רואה חשיבות רבה בלקיחת היסטוריה רפואית של המטופלים לצורך פתרון הבעיה הרפואית. רופא העוסק ברפואה סינית ישאל את המטופלים שלו על ההיסטוריה הרפואית שלהם לאורך כל השנים, כדי לייצר תמונת מצב מלאה של המטופל. במידה ומגיעים אליו שני אנשים שונים לחלוטין הסובלים מנדודי שינה, הוא יחקור אודות מצבם הרפואי ויעניק להם טיפולים אחרים לחלוטין. זו בדיוק הסיבה שדיקור סיני נחשב לשיטה יעילה במיוחד, שכן אין כל מרשם אחד אלא התייחסות למכלול. כאשר מגיעים מטופלים מתבצעת הערכת מצב, כאשר כל טיפול נבחר במיוחד.


דיקור סיני המלצות על מטפלים
נדודי שינה היא תופעה לא נעימה, ולכן יש חשיבות רבה למציאת המטפל המתאים שיסייע לכם במציאת פתרון. במידה ואתם מחפשים דיקור סיני, באפשרותכם למצוא המלצות על מטפלים באתרי אינטרנט שונים. האינטרנט הפך זה מכבר למקום בו ניתן למצוא מידע על נושאים רבים ובכללם גם על דיקור סיני.

כיום ניתן למצוא רשימת מטפלים בדיקור סיני ומתוכה לבחור את המטפל המתאים ביותר. הרשימה מסייעת לכם לצמצם את המטפלים הרבים ולהתמקד רק באנשי המקצוע שנראים לכם. כמו כן, יש חשיבות רבה למרחק, הרי אם אתם מתגוררים באזור המרכז העדפה היא לחפש מטפלים באזור המגורים שלכם ולא לנסוע עד לצפון.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה